تحقیق مراکز رشد benchmarking

در این تحقیق، مراکز رشد benchmarking مورد بررسی و پژوهش قرار گرفته است. در زیر به مختصری از عناوین و چکیده آن چه شما در این تحقیق دریافت می کنید، اشاره شده است. مقدمه : در اين نوشتار سعي شده به برخي از موارد مهم در خصوص مراکز رشد به خصوص benchmarkingتحقیق مراکز رشد benchmarking|34011731|pbi|مراکز رشد, benchmarking,,مراکز رشد benchmarking,مقاله مراکز رشد benchmarking,دانلود مقاله مراکز رشد benchmarking,تحقیق در مورد مراکز رشد benchmarking, تحقیق مدیریت مراکز رشد benchmarking,تحقیق مراکز رشد benchmarking با فرمت word,doc
نمونه ی دیگری از مجموعه فایل ها با عنوان تحقیق مراکز رشد benchmarking آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

در این تحقیق، مراکز رشد benchmarking مورد بررسی و پژوهش قرار گرفته است.

در زیر به مختصری از عناوین و چکیده آن چه شما در این تحقیق دریافت می کنید، اشاره شده است.


مقدمه:
در اين نوشتار سعي شده به برخي از موارد مهم در خصوص مراکز رشد به خصوص benchmarking ، ارزيابي و نظارت بر مراکز رشد اشاراتي گردد. از آن جا که در مورد benchmarking مانند بسياري موارد ديگر معادل فارسي واحدي صورت نگرفته، واژه انگليسي آن به کار مي رود. براي ورود به بحث ابتدا تعريفي از اين واژه صورت خواهد گرفت. در تعريف benchmarking گفته شده که استاندارد يا مبناي رجوع که براساس آن تخمين ها زده مي شود و راهنمايي است که براساس آن تصميمات اتخاد مي گردد. مواردي که در benchmarking مراکز رشد غير خصوصي مد نظر است، مي تواند از اين قرار باشد:

مأموريت و اهداف، شهرت، نتايج نظرخواهي ديگران، ميزان مشارکت و شکل حقوقي، موقعيت جغرافياني، تأمين بودجه، مديريت، طراحي کسب وکار، بازار هدف و ارتقاي آن، معيار پذيرش و خروج، تعداد کل متقاضيان و پذيرفته شده ها و نيز تعداد فارغ التحصيل شده هاي موفق، فضا و خدمات مرکز رشد، استانداردهاي کيفي، نرخ راه اندازي و بقا، اثرات استخدام، عملکرد شرکت ها، نتايح نظرخواهي از فارغ التحصيلان پس از سه سال


در بخش هاي بعدي به مراکز رشد مي پردازيم. در مورد اهداف آن گفته شده که محلي است که


فرصت هاي شغلي ايجاد و در رقابت شرکت مي کند.

به مراکز تحقيق و توسعه کمک مي کنند تا دانش فني را تجاري کنند.

به شرکت ها کمک مي کنند تا فعاليت هاي off-spin داشته باشند.

به افراد و گروه هاي نيازمند کمک مي کنند.نقش دولت ها و مقررات بايد به گونه اي باشد که مقررات را ساده کرده و زمان و هزينه پذيرفته شدن را کمتر کنند. براي اخذ اعتبار و وام، مکانيسم هاي منعطف و مناسبي به وجود آورند. از نظر ماليات و ايجاد سرمايه، تشويق هايي در نظر بگيرند. تقويت سيستم هاي مرتبط با حقوق شرکت ها و مالکيت فکري ايده.این فایل شامل صفحه نخست، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد که با فرمتword در اختیار شما قرار می گیرد.

فایل قابل ویرایش است.

تعداد صفحات: 11